Ледената пързалка в “Младост” отвори врати

Автор: Савина Валериева Снимка: архив От днес ледената пързалка, част от Общинския спортно-развлекателен комплекс “Младост”, възобновява режима си на работа. Припомняме, че обектът беше затворен от 14-ти април, а причината бе технически проблем на машината за почистване на лед. Работно време на касата ще бъде от 8 до 19ч, с почивка от 12 до 13ч.