Ледената пързалка в “Младост” отвори врати

Автор: Савина Валериева Снимка: архив От днес ледената пързалка, част от Общинския спортно-развлекателен комплекс “Младост”, възобновява режима си на работа. Припомняме, че обектът беше затворен от 14-ти април, а причината бе технически проблем на машината за почистване на лед. Работно време на касата ще бъде от 8 до 19ч, с почивка от 12 до 13ч.

Сайтът използва бисквитки, част от които са от съществено значение за неговата функционалност, a други са за подобряване на практическата работа на потребителите. За да продължите да използвате сайта, трябва да приемете използването им. Можете да се запознаете с нашите Общи условия и Политика за поверителност.